h 1
O nas

   Jesteśmy producentami warzyw szklarniowych. Koncentrujemy się na uprawie pomidorów i ogórków. Swoją działalność prowadzimy w Polsce Centralnej.

  Status Grupy Producentów Warzyw Szklarniowych posiadamy od 2003 roku, jednak wszyscy Producenci są jednocześnie kontynuatorami tradycji swoich rodziców.

   Jako grupa dysponujemy ponad 35 hektarowym kompleksem szklarniowym. Każdy z Producentów wniósł swe doświadczenia, spośród których wybraliśmy te najlepsze.

   Stosujemy nowoczesne technologie, ale zawsze mamy na uwadze skutki ekologiczne i zdrowotność produktów. W uprawie warzyw bazujemy na ochronie biologicznej. Nasze metody uprawy i przyjęte technologie spełniają wszystkie normy europejskie – potwierdzeniem tego są certyfikaty GLOBALGAP, POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ oraz BRC.

   Jako Grupa, dzięki koncentracji produkcji, staliśmy się jednym z większych producentów świeżych warzyw w kraju i w krótkim czasie potencjalnym eksporterem tych produktów. Od 2009r. rozszerzyliśmy asortyment o kolejną odmianę pomidora. Zajęliśmy się uprawą pomidora malinowego. W chwili obecnej VEGAPOL jest największym producentem tej odmiany.

  Nasz towar przygotowujemy zawsze według oczekiwań odbiorcy. Towar do sprzedaży sortujemy przy użyciu nowoczesnych maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdą ilość idealnie przygotowanych pomidorów w 4 klasach wielkości i 10 odcieniach wybarwienia. Opakowania dopasowane są do wielkości produktów. Pomidory wielkoowocowe i średnio-owocowe pakowane są w firmowe kartony po 6 kg; pomidorki koktajlowe w pojemniki 500g oraz 250g, natomiast ogórki pakowane są w worki foliowe z logo firmy po 5kg.

  Firma VEGAPOL zajmuje się również importem. Chcąc zapewnić ciągłość dostaw do naszych Klientów, w sezonie zimowym importujemy warzywa: pomidory, ogórki, paprykę, bakłażany oraz owoce cytrusowe.

  Zapraszamy do współpracy.

 

W uprawie warzyw bazujemy na ochronie biologicznej. Nasze metody upraw i przyjęte technologie spełniają wszystkie normy europejskie - potwierdzeniem tego jest otrzymanie certyfikatu GlobalGap oraz BRC.

Global G.A.P.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 22 780 77 90 lub biurem sprzedaży +48 608 208 201

zobacz pełen kontakt
© 2012 VegaPOL | design by VENTI